Po porodu

Po porodu ke mně můžete přijít na konzultaci, kdy si zkontroluji vaše držení těla, zjistím zda máte či nemáte diastázu, jak se vaše břicho vlastně po porodu zvládá zapojovat – jestli je aktivní střed těla. Pokud již máte nějaké potíže jako bolesti zad, či krční páteře, či problémy s pánevním dnem, tak si ukážeme co byste s tím mohla dělat.

Možná už řešíte přímo stresovou inkontinenci, tak to se domluvíme přímo na vyšetření toho, jak vám vaše svaly pánevního dna po porodu fungují, jak se zapojují a na základě tohoto vyšetření si povíme jak optimálně cvičit.

Mám pro vás připravený i online kurz, kdy během osmi půlhodinových lekcí projdeme základy cvičení po porodu, včetně lekcí na posilování svalů pánevního dna a dechu. Cvičit si potom můžete kdykoli budete mít čas a chuť, abyste se zase brzy dostala po porodu do kondice. Cvičení je vhodné od ukončení šestinedělí či minimálně 3 měsíce od porodu CS.

Dále po porodu nabízím balíček 3 individuálních terapií dle vaší potřeby a k tomu dostanete přístup k online poporodnímu kurzu zdarma. Tento balíček je vhodný zvlášť pro ty z vás, které si nejste jisté, zda správně cvičíte a chtěly byste před začátkem cvičení zkontrolovat a třeba i upozornit na to, co zrovna pro vás je vhodné a na co si dát pozor. A je vhodný řekla bych pro všechny ženy, které si po porodu chtějí aspoň na hodinku opravdu oddechnout. Proto jsem tento balíček i nazvala Poporodní oddech.

Terapii si můžete rezervovat v online formuláři

Nebo si zavolejte na 736104615 nebo napište email na info@fyziomonika.cz