Poporodní balíček 4 v 1

  • jste těsně po porodu, řešíte hlavně miminko proč pláče, mám dost mlíka, nepotřebuje přebalit, držím ho správně, není mu teplo, není mu zima…? a do toho všeho máte pocit, že byste asi měla i vy cvičit. Ale jak?
  • už máte po šestinedělí, ale jak to, že se pořád na své pánevní dno nemůžete spolehnout. Občas se dokonce stalo, že jste to prostě na záchod nedoběhla…
  • v porodnici vám řekli, že máte diastázu. Co ale s tím máte dělat? Ukázali vám pár cviků, ale vůbec si nejste jistá, že cvičíte dobře a už vůbec ne, jestli to má nějaký smysl.
  • bolí vás záda z nošení miminka. Bolí vás ruce, když miminko umýváte. Bolí vás hlava z napětí šíjových svalů. A nevíte jak dál, jak se pohnout z místa a nechce se vám hledat na internetu možnosti čím by to mohlo být.

Pokud vám porodu v hlavě vyskakuje spousta otázek, které se týkají vašeho těla, ale nemáte čas a ani chuť hledat odpovědi, tak zde jste na dobré cestě. Během 4 terapií si ukážeme co a jak je pro vás vhodné dělat, co nedělat. Budete mít hodinku sama pro sebe a pro otázky, které vás trápí. A že nebudete mít doma čas cvičit? Nebojte. Ukážeme si principy, jak s miminkem fungovat, abyste při běžných činnostech nepřetěžovala záda a pánevní dno a bylo vám ve vašem těle lépe. Zjistíte, že si můžete zacvičit, i když je miminko neodložitelné nebo vyžaduje vaši neustálou pozornost a chce na vás vidět. I to lze.

A tak místo hledání na internetu vhodných či nevhodných cviků si budete moct v klidu lehnout, nebo uvařit nebo cokoli zrovna potřebujete udělat. A nebudete ztrácet čas scrollováním a přetěžováním vašeho palce na mobilu.

A co vás čeká?

  • Buď 4 individuální terapie nebo 3 individuální terapie a k tomu online kurz, který využijete zejména vy, které chcete mít větší zásobu cviků a chcete mít jistotu, že si cvičením po porodu nepřitížíte. Vy pak budete mít jistotu, že cvičíte doma dobře. A abyste nemusela myslet na všechny cviky, tak dostanete přístup k online kurzu, kde se v osmi lekcích naučíte spoustu cviků, které vám pomohou se po porodu dostat zase zpět do kondice.

Jakou má balíček platnost?

  • Aby cvičení mělo smysl, tak doporučuji individuální terapie plánovat maximálně s třítýdenním odstupem, ale pokud by to pro vás bylo časově náročné, tak se samozřejmě individuálně domluvíme. Bylo by vhodné, ale balíček vybrat maximálně do roku od první terapie.

A jak vše tedy probíhá?

Během první návštěvy si vás vyšetřím – zkontroluji držení těla, zkontroluji jestli nemáte diastázu, pobavíme se o svalech pánevního dna, prostě zjistím, co vás možná po porodu trápí a s čím vám jako fyzioterapeutka můžu pomoct. Naučíte se zvědomit si opět své břicho, své pánevní dno a dáme si základ aktivního středu těla tedy toho, jak správně fungovat s miminkem, aby vaše záda co nejméně trpěla.

Další návštěvy u mne již přizpůsobíme vaší aktuální situaci, toho, co budete potřebovat, upravíme cviky, abyste se krůček po krůčku dostala jednak do kondice a jednak k řešení vašich momentálních potíží a starostí.

Všechny návštěvy jsou 60 minutové.

Celý balíček buď 4 hodin individuálních terapií nebo 3 individuálních terapií a a online kurzu je za 2000 Kč a je vhodný klidně již v šestinedělí po porodu vaginálně. Po porodu CS vás také ráda uvidím, ale to bychom se více věnovaly i samotné jizvě a se cvičením je vhodné začít později až tak 3 měsíce od porodu. Jak pracovat s jizvou vám ale můžu také ukázat již v šestinedělí.

A jak si můžu balíček objednat?

  • Nejlépe zde a potom se individuálně domluvíme na první terapii a na základě této první návštěvy i na dalších krocích
  • Nebo napište na info@fyziomonika.cz nebo zavolejte na 736104615 a domluvíme se rovnou na termínu první návštěvy

Budu se těšit na viděnou a ráda vás budu provázet vaší poporodní péčí. Děkuji

MoniKa