Poporodní oddech

Photo by Mor Shani on Unsplash

Vím, jak je těžké si po porodu aspoň chvíli oddechnout. Když už najdete čas sama na sebe, tak přemýšlíte co udělat dřív – jít si lehnout, uklidit, uvařit, zacvičit si…teď začnete hledat, jak vlastně správně cvičit po porodu, vyděsí vás informace o diastáze, tak hledáte zas jiné cviky…a čas běží, vy si možná něco málo zacvičíte ale vaše volno je pryč.

Proto jsem vám připravila tento balíček. Najdete v něm 3 terapie přímo u mne, kdy si vás po porodu zkontroluji, řeknu vám na co si dát při cvičení pozor. Vy pak budete mít jistotu, že cvičíte doma dobře. A abyste nemusela myslet na všechny cviky, tak dostanete přístup k online kurzu, kde se v osmi lekcích naučíte spoustu cviků, které vám pomohou se po porodu dostat zase zpět do kondice.

A kde najdete ten oddech? Jednak se vám oddechne, pže nebudete muset zdlouhavě hledat na internetu co a jak cvičit. Budete zkrátka vědět na co se zaměřit. Pak se vám oddechne, pže minimálně hodinku strávíte čas mimo domov a nebudete muset myslet na to, co ještě doma udělat. Čas využijete jen sama pro sebe. A protože vím, že vše není jen o cvičení, ale je potřeba si opravdu oddechnout a nechat se opečovat, tak mám pro vás připravené lávové kamínky, rebozo, možná dojde i na kalimbu či tejp.

A jak vše tedy probíhá?

Během první návštěvy si vás vyšetřím – zkontroluji držení těla, zkontroluji jestli nemáte diastázu, pobavíme se o svalech pánevního dna, prostě zjistím, co vás možná po porodu trápí a s čím vám jako fyzioterapeutka můžu pomoct. Naučíte se zvědomit si opět své břicho, své pánevní dno a dáme si základ aktivního středu těla tedy toho, jak správně fungovat s miminkem, aby vaše záda co nejméně trpěla. A na této první návštěvě vás ještě bude čekat odpočinek a uvolnění s rebozem, lávovými kamínky…, bez kterého samotné cvičení nemá takový efekt. První návštěva je delší a vezme nám 90 minut.

Dostanete přístup k online kurzu poporodního cvičení, kdy v průběhu 8 lekcí se naučíte spoustu cviků na zlepšení kondice po porodu včetně bonusových videí zaměřených na pánevní dno a dech.

2. a 3. návštěvu u mne již přizpůsobíme vaší aktuální situaci, toho, co budete potřebovat a kdy v průběhu maximálně půl roku budete potřebovat konzultaci. Tyto návštěvy již budou 60 minutové.

Celý balíček 3 a půl hodiny terapie a online kurzu je za 2000 Kč a je vhodný až po ukončení šestinedělí po porodu vaginálně. Po porodu CS vás také ráda uvidím, ale to bychom se více věnovaly i samotné jizvě a se cvičením je vhodné začít později až tak 3 měsíce od porodu.