Individuální fyzioterapie v těhotenství

 

Ať už jste teprve v začátku těhotenství nebo jste už za půlkou, ať čekáte první dítko nebo už doma nějaké děti máte, tak vždy je vhodné, aby vás v průběhu těhotenství viděl a zkontroloval fyzioterapeut. 

Z technik využívám měkké a mobilizační techniky, metodu Ludmily Mojžíšové, tejpování, rebozo masáž dle Aničky Kohutové, ukážu vám možnost zavinování břicha a spoustu dalších na základě zkušeností.

Za optimální považuji minimálně 3 návštěvy v průběhu těhotenství, protože jiné důrazy klademe v první půli těhotenství, kdy se zaměřuji na celkovou kondici a držení těla, abychom předcházely potížím později.

Se začátkem druhého trimestru řešíme aktivní nesení břicha, aktivní chodidla, dýchání a pohyb kyčlí a ke konci těhotenství se již připravujeme k porodu a třeba i přípravou pánevního dna a kostrče, tak aby vše bylo co nejlépe připraveno až dá miminko impulz k porodu.

Před porodem vám tedy mohu zkontrolovat, jestli není blokáda kostrče či ve spazmu svalstvo pánevního dna, kdy dělám od 38 TT ošetření dle paní Mojžíšové. Toto ošetření doporučuji zejména ženám se sedavým zaměstnáním, těm, které měly bolestivou menstruaci, ví, že v minulosti spadly na zadek a mohla tam být blokáda kostrče, nebo těm, které měly problém s otěhotněním.

Objednejte se buď jen na jednu individuální hodinovou terapii za 800 Kč nebo nabízím 3 terapie v balíčku za zvýhodněnou cenu 2100 Kč, nebo si můžete předplatit permanentku na vámi zvolený počet vstupů – 1 vstup je potom 700 Kč, kterou budete moc libovolně čerpat. Těším se na Vaši návštěvu.

MoniKa