Reference

Chodila jsem k Monči na fyzio už v době těhotenství a teď i po porodu a ráda bych jí tímto poděkovala za přátelský přístup a zejména za její vysokou odbornost. Osobně mi přijde, že není v oboru gynekologické terapie snad metoda, kterou by perfektně neovládala. Jde vidět, že gynekologická fyzioterapie pro ni není jenom prací, ale zejména vášní. O jejím výjimečném přístupu svědčí třeba to, že se pravidelně vzdělává či si vede podrobné záznamy o mém stavu při každé návštěvě. Vždy se vracím z naší konzultace nabitá energií, bez bolesti a s programem cvičení do další návštěvy. Přiznejme si ale, že nejdůležitější na fyzioterapii je čas, který svému tělu věnuje člověk doma, a tam už já bohužel pokulhávám, o to častěji tak chodím za Mončou na poradu a případně odstranění nějaké té blokace a také za její kolegyní Terkou na příjemnou masáž toho, co je zrovna potřeba. Mohu všem ženám obě vřele doporučit, a to nejen těm, které aktuálně řeší nějaký problém, ale i těm, které chtějí problémům předcházet (zejména v těhotenství a po porodu).

Petra Jurenová


S poskytnutými službami v rámci Těhotenského balíčku 3 návštev jsem byla velice spokojena. Byly mi vždy doporučené obecné cviky pro konkrétní fázi těhotenství a rovněž cviky, které řešily moje specifické problémy. Paní Monika  mě vždy velmi pečlivě vyslechla, vyšetřila a ošetřila v průběhu každého sezení. Jsem přesvědčena že i díky její pomoci můj porod proběhl bez jakýchkoliv komplikací.

Michaela Paninárová


Monika má velmi profesionální a přitom citlivý a osobní přístup. Zaměřuje se nejen na zmírnění akutních potíží, ale hlavně na jejich příčiny a jak jim předejít. V terapiích po porodu se věnuje odstranění potíží způsobených vlastním porodem, ale i těch souvisejících s následným nošením miminka. Velice dobrá terapie, děkuji a doporučuji.

Lenka J.


Během čtyř setkání jsem dostala tak odbornou a příjemnou péči, s jakou jsem se na jiné fyzioterapii nesetkala. Paní Monika je velmi sympatická, umí všechny cviky perfektně vysvětlit, žádným dotazem nebyla zaskočená. Jakékoliv ošetření prováděla precizně, doptávala se, vysvětlovala a byla velmi empatická. Ráda se k ní opět objednám pro opakování cviků, kontrolu a hlavně pro to opečovávání 🙂 Moc doporučuji!

Andrea D.