On-line lekce fyzioterapie

Cvičit můžete sama doma.

Ve chvílích, kdy vám to okolnosti dovolují.

Po zakoupení přístupu do online kurzu obdržíte email s přihlašovacími údaji, díky kterým budete moci vstoupit do uzavřené sekce Moje Fyzio.

Naleznete zde jednotlivá instruktážní videa, rady a tipy nejen pro cvičení.

Lze si vybrat ze dvou různých video kurzů:

Cvičení v těhotenství – série videí, kdy všechna máte k dispozici ihned s podpůrným týdenním emailovým průvodcem. Dozvíte se, co a jak cvičit v průběhu celého těhotenství, ukážeme si zavinování bříška, co to je aktivní nesení, jak se připravit na porod – tipy na přípravu svalů pánevního dna, vaginální napářky, jak se připravit na období šestinedělí a jak můžete začít cvičit již v tomto křehkém období po porodu, relaxace a spoustu tipů jak na období těhotenství, porodu.

Cvičení po porodu – série postupně uvolňovaných videí s podpůrným týdenním emailovým průvodcem. Ukážeme si jak začít se cvičením již po porodu, jak cvičit při diastáze, jak pečovat o jizvu ať už po CS tak po epiziotomii, jak znovu navnímat své pánevní dno a další tipy. Komplexní půlhodinová cvičení jsou vhodná jak pro úplné začátečníky, tak své lekce si najdou i již pokročilejší z vás.

Pokud si nejste jisté, zda cvičíte správně, můžete se objednat na soukromou konzultacive studiu nebo online.