Masérka Tereza Klabačková

Jmenuji se Terka Klabačková a již několik let pečuji o ženy jako dula.

Péče o těhotnou ženu pro mne není jen příprava ženy k porodu po psychické, ale i fyzické stránce, protože, když jde žena k porodu v dobré kondici, lépe pak zvládne porod a následné šestinedělí.

Chtěla jsem, aby moje péče byla ucelenější a já mohla nabízet ženám další možnost, jak je opečovat a masáže byly jasná volba. Dodělala jsem si kurz a jsem certifikovaný masér a nabízím možnost relaxačních, těhotenských a a klasických masáží. O ženy pečuji individuálně a snažím se vycházet z jejich potřeb.

Spojení fyzioterapie a masáže mi dává velký smysl a přijde mi to jako dokonalé propojení a kompletní opečování těhotné ženy.

Budu se těšit na každou z vás a věřím, že budete odcházet spokojené.

Těhotenská masáž je jemná, relaxační, ale zároveň účinná. Umí rozproudit lymfatický systém díky čemuž zmírňuje otoky, které jsou v těhotenství časté, může působit jako prevence otoků. Zlepšuje kvalitu pokožky, tělo i mysl zbavuje napětí. Masáž trvá cca 45 minut, ale je dobré si vyhradit hodinu i s převlékáním ,odpočinkem atd.

Jak masáž probíhá?

Používám masážní olej v kombinaci s olejem od Stadelmanové Radostné očekávání. Masíruji celé tělo, pokud byste měla zájem můžeme namasírovat i hlavu, na sucho i s olejem (ten je lepší ). Na nohy používám ráda tělové máslo. Masáž probíhá vleže na boku, kdy je žena v příjemné poloze vypodložená pro ještě větší komfort kojícím polštářem.

Mé služby:

Těhotenská masáž