Metoda Ludmily Mojžíšové pro podporu otěhotnění

Připadá Vám, že miminko je v nedohlednu?

Už půl roku se snažíme o miminko a stále nic.

Už máme termín na IVF, bojím se jestli to vyjde.

Už to bude skoro dva roky, co jsme se začaly pokoušet o miminko a přitom já i partner jsme prý v pořádku. Tak proč miminko nepřichází?

Nevím jestli mám vůbec ovulaci

Prý mám endometriozu a chtěli bysme miminko, půjde to?

První dny menstruace jsou katastrofa, skoro nemůžu chodit do práce jaké mám bolesti a to bychom chtěli miminko. Jak bych zvládla porod, když skoro nezvládnu měsíčky.

Už jsem dvakrát potratila. Bojím se, že to znovu nevyjde.

Poznaly jste se v některé z těch vět na začátku?

Tak nebojte, je možnost se posunout dál. Neslibuji zázraky na počkání, ale s pomocí metody Ludmily Mojžíšové je 35% šance, že k vám miminko najde cestu.

Metoda Ludmily Mojžíšové vychází z pevně daných postupů, cviků a mobilizací. Dokážeme ulevit od bolestí zad, ovlivnit napětí svalů a také působit na psychiku. Měla by být volena jako metoda první volby vždy, když se objeví potíže s otěhotněním, je to totiž metoda nejméně zatěžující, a přitom komplexní. Má smysl i u žen, které již podstoupily umělé oplodnění nebo žen, které opakovaně potrácejí či mají nepravidelnou či bolestivou menstruaci. Můžu říct, že tato metoda pomáhá i u žen s diagnózou endometriózy nebo PCOS.

V rámci léčby se doporučuje absolvovat optimálně 6 terapií.

Co je to přesně za metodu?

Více o metodě si můžete přečíst v článku. Metoda Ludmily Mojžíšové byla v roce 1990 schválena ministerstvem zdravotnictví jako uznávanou léčbou ženské sterility.

Jak terapie probíhá?

Terapie podpory plodnosti obnáší vstupní vyšetření a následně každý měsíc před ovulací 1 návštěvu. Mezi návštěvami si žena 2x denně cvičí sama podle instruktáže a může popíjet čajové směsi, které doporučovala přímo paní Mojžíšová.

A jak vypadá první návštěva?

To si můžete přečíst zde .

A jak se máte připravit na tu druhou?

Vše Vám řeknu jak se poprvé uvidíme, ale pro ty z vás, které chtějí být připravení na vše, si můžete přečíst zde.