Co nabízím

Po vstupním vyšetření terapii vždy šitou na míru právě Vám.  Terapii podle paní Mojžíšové tak, jak ji Ludmila Mojžíšová předala své přímé následnici paní Volejníkové. Nabízím Vám profesionální přístup, ale také čas jen na Vás, který nemusí být určený minutami, ale Vaší potřebností.

Věnuji se terapii dle paní Mojžíšové na podporu plodnosti.

Dále jsem fyzio průvodkyní v těhotenství, kdy se věnuji ženám buď preventivně, abychom předcházely bolestem, které by s těhotenstvím mohly být spojené, ale také řeším, když už nějaké konkrétní potíže těhotná má. Kromě měkkých technik a individuálního cvičení v terapii využívám rebozo, které mi je pomocníkem i při uvolnění svalů pánevního dna před porodem, které ale primárně dělám také metodou paní Mojžíšové.

Po porodu ženu zkontroluji, a případně pomůžu řešit potíže s pánevním dnem nejen ve smyslu oslabeného pánevního dna, ale také při bolestech při styku. Věnujeme se diastáze a celkového odpojení se vlivem porodu od svého těla.

Věnuji se i terapii jizev a to nejen po císařském řezu, ale také jizvám po epiziotomii, laparoskopických operacích a to jak čerstvým  jizvám tak ale má velký smysl zkontrolovat jizvy již letité.

V období mimo těhotenství také pomáhám řešit různé obtíže metodou viscerální manipulace, která ač je velmi jemná, tak se s ní dosahuje velkých výsledků.

V rámci komplexní terapie využívám i ženskou bylinnou napářku, kde vám pomůžu vybrat vhodné bylinné směsi a poradím kdy je vhodné a jak ji použít.