On-line kurz Cvičení po porodu

Poporodní online kurz je cvičení pro všechny ženy nejen po porodu, ale zejména po něm.

Někdy je cesta návratu do stavu před otěhotněním rychlejší, někdy se ale tento návrat zdá v nedohlednu, někdy tu svoji předtěhotenskou postavu nevidíte ani vzdáleně a to ani po několika měsících po porodu, jindy naopak zhubnete tak, že vaše dříve nošené oblečení na vás doslova visí aniž byste to ale vlastně chtěla a přitom bříško stále zůstává zvlášť večer vypouklé….

Pro ty z vás, které se chcete dostat zase zpátky do předtěhotenské formy, kondice a vidět na svém těle, že funguje tak jak má.

Pokud si nejste vůbec jisté co dělat či nedělat po porodu, tak se můžeme domluvit na první konzultaci již během šestinedělí, ale jinak se cvičením je vhodné začít až po šestinedělí či 3 měsících po porodu CS. 

Ráda byste začala po porodu cvičit, ale tak úplně nevíte odkud začít.

Na cvičení jste již chodila, ale nyní se na něj nedostanete, ale sama se cvičit nepřinutíte a vlastně si cviky ani moc nepamatujete.

Nejste si jistá, jestli cviky, které cvičíte vám nezhoršují diastázu.

Už jste sice dýl od porodu, ale při nošení miminka vás bolí záda, se svaly pánevního dna to také stále není jak jste znala z období před těhotenstvím.

Potřebujete si vy sama určit čas, kdy budete v průběhu dne cvičit, protože je teď náročnější období s miminkem a najít si půl hodinku v kuse na cvičení je zkrátka každý den jinak.

…pokud jste se aspoň v něčem našla, tak věřte, že bude stát za to, zkusit si s námi on-line kurzem projít. Cvičení je zaměřené od základů posilování středu těla, aktivaci chodidel, posílení mezilopatkových svalů, naučíme se v průběhu 8 půlhodinových lekcí posilovat svaly pánevního dna. Protáhneme se, svaly pánevního dna se naučíme i relaxovat.

Půlhodinka bude pro vás čas, který si určitě minimálně dvakrát v týdnu pro sebe najdete. Zároveň to je čas, který bude stačit k tomu, abyste se vše naučila a cítila se po cvičení lépe. Videa budete mít k dispozici jak dlouho budete potřebovat, ale doporučuji tento základní kurz stihnout do těch 2 měsíců, abyste se ve cvičení mohla posunout zase o level výš a cítila se ve svém těle stále lépe a lépe.

Jak kurz probíhá?

Po přihlášení se a zaplacení vám bude vytvořen uživatelský účet s přístupem ke kurzu a pak už vám budou všechny lekce včetně bonusových k dispozici. Každá lekce je pro vás připravena nejen jako video, ale také jako audio verze a cviky si také můžete vytisknout, abyste při dalších opakováních již nemusely pořád koukat na monitor.