Poporodní cvičení on-line

Ráda byste začala po porodu cvičit, ale tak úplně nevíte odkud začít.

Na cvičení jste již chodila, ale nyní se na něj nedostanete, ale sama se cvičit nepřinutíte a vlastně si cviky ani moc nepamatujete.

Nejste si jistá, jestli cviky, které cvičíte vám nezhoršují diastázu.

Už jste sice dýl od porodu, ale při nošení miminka vás bolí záda, se svaly pánevního dna to také stále není jak jste znala z období před těhotenstvím.

Potřebujete si vy sama určit čas, kdy budete v průběhu dne cvičit, protože je teď náročnější období s miminkem a najít si půl hodinku v kuse na cvičení je zkrátka každý den jinak.

…pokud jste se aspoň v něčem našla, tak věřte, že bude stát za to, zkusit si s námi on-line kurzem projít. Cvičení je zaměřené od základů posilování středu těla, aktivaci chodidel, posílení mezilopatkových svalů, naučíme se v průběhu 8 půlhodinových lekcí posilovat svaly pánevního dna. Protáhneme se, svaly pánevního dna se naučíme i relaxovat.

Půlhodinka bude pro vás čas, který si určitě minimálně dvakrát v týdnu pro sebe najdete. Zároveň to je čas, který bude stačit k tomu, abyste se vše naučila a cítila se po cvičení lépe. Videa budete mít k dispozici jak dlouho budete potřebovat, ale doporučuji tento základní kurz stihnout do těch 2 měsíců, abyste se ve cvičení mohla posunout zase o level výš a cítila se ve svém těle stále lépe a lépe.

Jak kurz probíhá?

Po přihlášení se a zaplacení dostanete přístupové heslo ke kurzu a pak už vám budou všechny lekce včetně bonusových k dispozici. Každá lekce je pro vás připravena nejen jako video, ale také jako audio verze a cviky si také můžete vytisknout, abyste při dalších opakováních již nemusely pořád koukat na monitor.

V základním kurzu vás budou čekat i dvě bonusová videa jedno o pánevním dnu a jedno o dechu a diastáze. Zároveň budete moct vznášet dotazy, sdílet své pokroky a co vás ke cvičení napadne v uzavřené skupině na Facebooku.

Kolik to stojí?

Kurz stojí 390 Kč a pokud jste aspoň po šestinedělí nebo aspoň 3 měsíce od porodu CS a o kurz máte zájem, tak se přihlaste na email: s.monique@email.cz nebo na Facebooku Fyziomonika do zprávy nebo přímo zde na mých stránkách můžete kurz zakoupit. Pokud si nejste jistá, jestli je kurz vhodný pro vás, tak také klidně napište a domluvíme se. Do kurzu se můžete přihlásit i kdykoli. Po skončení základního kurzu je možné absolvovat kurz pokračovací, který naváže na základní kurz.

Co budete na cvičení potřebovat?

Ke cvičení budete potřebovat odhodlání se pustit do měsíční výzvy, která vás možná bude motivovat pokračovat ve cvičení sama doma i dál :). Doporučuji nějakou podložku – karimatku. Z pomůcek se vám bude hodit masážní míček (ježek)- je možné si ho u mne koupit a overball.

Budu se těšit na vaše dotazy, přihlášení se i na virtuální setkání při cvičení.

MoniKa