Terka Klabačková – masérka

Jmenuji se Terka Klabačková. Již několik let pečuji o ženy jako dula.

Péče o těhotnou ženu pro mne není jen příprava ženy k porodu po psychické, ale i fyzické stránce, protože, když jde žena k porodu v dobré kondici, lépe pak zvládne porod a následné šestinedělí. Chtěla jsem, aby moje péče byla ucelenější a já mohla nabízet ženám další možnost, jak je opečovat a masáže byly jasná volba. Dodělala jsem si kurz a jsem certifikovaný masér a nabízím možnost relaxačních, těhotenských a a klasických masáží. O ženy pečuji individuálně a snažím se vycházet z jejich potřeb. Spojení fyzioterapie a masáže mi dává velký smysl a přijde mi to jako dokonalé propojení a kompletní opečování těhotné ženy.

Budu se těšit na každou z vás a věřím, že budete odcházet spokojené. Těhotenská masáž je jemná, relaxační, ale zároveň účinná. Umí rozproudit lymfatický systém díky čemuž zmírňuje otoky, které jsou v těhotenství časté, může působit jako prevence otoků. Zlepšuje kvalitu pokožky, tělo i mysl zbavuje napětí. Masáž trvá cca 45 minut, ale je dobré si vyhradit hodinu i s převlékáním ,odpočinkem atd.

A jak masáž probíhá?

Používám masážní olej Poupátko od Nobilis Thilia. Masíruji celé tělo, pokud byste měla zájem můžeme namasírovat i hlavu, na sucho i s olejem (ten je lepší ). Na nohy používám ráda tělové máslo. Masáž probíhá vleže na boku, kdy je žena v příjemné poloze vypodložená pro ještě větší komfort kojícím polštářem.

Dále nabízím

Masáž celého těla, která slouží k uvolnění namožených a bolavých svalů, k relaxaci, zlepšení krevního oběhu, lymfatického systému, uvolnění stresu  a navození celkové psychické pohody.  Nově také nabízím relaxační masáž lávovými kameny a to jak celého těla, tak i jen zad či nohou.

 Během masáže se masíruji chodidla,nohy, hýždě, záda ,ruce ,bříško. V případě zájmu hlavu a obličej. 

Masáž zad – kompletní masáž zad, dokáže ulevit od bolesti, dopřát relaxaci  a odpočinek. Během masáže kombinuji více kurzů díky čemuž je masáž jedinečná pro každého klienta. 

Absolvované kurzy

2020 Rekondiční a sportovní masáže

2020 Baby masáž a těhotenská masáž

2020 Dornova metoda a Breuss masáž

2020 Havajská masáž lomi lomi

2020 Těhotenská lymfatická masáž

2021 Ajurvédská masáž

2021 jemné mobilizační techniky

2023 Bowenova masáž

2023 Masáž lávovými kameny