Cvičení po porodu – přivítání


MILÁ ŽENO, 
děkuji Vám za uhrazení kurzu a mezitím, co k Vám míří přístupové údaje – prohlédněte i Spam nebo Hromadnou poštu, tak Vás zde chci přivítat a povědět Vám, co všechno zde najdete a kde třeba bude nejlepší začít. Času na rozhlédnutí se zde budete mít tolik, kolik budete potřebovat a můžete do kurzu chodit jak často budete chtít. V tomto světě vás bude čekat několik hodin cvičení, relaxací i informací a věřím, že si z nabídky vyberete. 
Takže tímto Vám otevírám dveře do světa Po porodu zpět.
Jsou Vám nyní otevřené všechny lekce. Je jen na Vás odkud začnete, do které místnosti se podíváte jako první, ale ať už jste ještě v šestinedělí nebo už jste dlouho po něm, tak velmi doporučuji projít se po základech, ve kterých si mj. zkontrolujete i diastázu a znovu se do toho obujete doslova od podlahy. Zde se také dozvíte jak si pomoct zavinutím břicha do šátku, že můžete a jak na to zkusit i po porodu vaginální napářku a mnoho dalšího vás zde čeká.
Cvičení
Jak budete mít projitý základ, tak vás ráda uvidím na komplexních lekcích, kde už se k základu nevracíme, ale už postupujeme od těch jednodušších ale komplexních cvičení, abyste se mohla ve vaem těle zase cítit lépe a v lepší kondici. Do pokračovacího cvičení ale zase vstupte raději až jak budete mít za sebou 8 lekcí pro začátečníky
Relaxace
No a že je stresu kolem nás víc než dost a občas se dokážeme vystresovat v pohodě i jen my samy, tak jsem si pro Vás nachystala i relaxace, které snad pro vás budou příjemným zastavením se v běhu dní. 
Výživa…
No a protože vím, že někdy po porodu člověk nestíhá jíst natož pak hledat informace o tom, proč přibírá nebo proč hubne, aniž by chtěl, tak jsem si pozvala na pomoc výživovou poradkyni Ivanu Škareckou, která si pro vás připravila videa o stravování po porodu. Tak věřím, že i toto přispěje k vaší lepší pohodě.

Děkuji Vám velmi za důvěru, že Vás mohu Vaším poporodním obdobím provázet. Přeji Vám radostnou a snad i díky cvičení co nejvíce pohodovou cestu, na které vás budu provázet i emaily, které můžete očekávat každý týden ve své emailové schránce.
MoniKa
Facebook
P.S. a zvu vás do uzavřené FB skupinky Po porodu zpět, ve které je prostor jak na vaše dotazy, tak i na moje tipy či povzbuzení. Dostanete se do ní tudy.
A teď už Vás nebudu zdržovat a budu se těšit uvnitř kurzu na viděnou 🙂 , přístupové údaje už by měly být na cestě k Vám. Kdybyste měla jakýkoliv problém s přihlášením, tak se neváhejte ozvat na info@fyziomonika.cz.