Cvičeno po porodu – co všechno je uvnitř

Děkuji Vám za objednání mého online kurzu Cvičení po porodu a bude mi ctí Vás na Vaší po porodní cestě provázet. Připravily jsme si pro vás doslova několik hodin cvičení, abyste si mohla vybrat dle své chuti, nálady či času, který zrovna budete mít a o němž vím, že ho nikdo z nás nemá na rozdávání. Píši ale my, protože jsou pro vás připravená i videa o výživě přímo odbornicí na výživu.

A protože také vím, že vůbec nezáleží na tom po kolikáté jste rodila, že vždy hledáte informace, rady, tipy, tak jsem si pro vás připravila několik namluvených prezentací např. o šestinedělí, vaginální napářce, ale také videa věnovaná čistě diastáze, pánevnímu dnu, které možná nyní není v optimální kondici…zkrátka kurz je nabitý jak cvičením, tak informacemi, které jsem si myslela, že by se vám v tomto novém období, v této nové roli maminky mohly hodit.

A nejen z titulu fyzioterapeutky, ale také z titulu mámy dvou kluků, vím, že stresu, hektičnosti a možná i zahlcení vším možným si užíváme plnými doušky všechny, tak jsem si pro vás nachystala i zastavení se v tomto rozběhlém kolotoči. Čekají na vás relaxace a praxe všímavosti, kdy jednu relaxaci pro vás připravila přímo psycholožka.

Takže věřím, že pro Vás kurz bude užitečný, k tomu, aby Vám nezapadl jen do další sbírky online kurzů, tak budete mít moji každotýdenní emailovou podporu a můžete vstoupit do naší uzavřené FB skupiny a já sama budu dělat vše pro to, aby se Vám na této poporodní cestě líbilo a měla jste opravdu z čeho čerpat

Těšíme se na Vás 🙂

MoniKa, Ivana a další