Těhotenský balíček 3 v 1

  • Možná jste teprve na začátku vašeho těhotenství, vše je pro vás nové a teprve nakukujete do úplně nového světa, který se vám právě otevírá.
  • Možná už jste za půlkou těhotenství a začínají vás pobolívat záda a esíčka
  • Už doma máte jedno či více dětí a chtěla byste toto těhotenství předejít bolestem a co nejlépe se tentokrát připravit na porod
  • Předchozí porod proběhl císařským řezem, ale teď byste chtěla zkusit porodit vaginálně a tušíte, že by to možná chtělo nechat se zkontrolovat fyzioterapeutem, jestli náhodou nemáte nějaké svalové dysbalance, které by zřejmě bylo dobré pořešit ještě před porodem.
roland-hechanova-R7-2sAPzpCY-unsplash-scaled.jpg

Pokud jste se aspoň v jedné větičce našla, tak bych pro vás měla řešení v podobě těhotenského balíčku. Pohled fyzioterapeuta v každém těhotenství by měl patřit k základním terapiím, protože můžete díky tomu předejít různým těhotenským obtížím. A v kombinaci s pohledem porodní asistentky dostanete ideální předporodní péči, kterou si zasloužíte.

lucas-favre-Iq-nPK6xOzc-unsplash-scaled.jpg

Co mám pro vás připravené?

  • 2 individuální lekce kdykoli v průběhu těhotenství. První návštěva je vhodná, když ještě žádné potíže nemáte, takže kdykoli před 30 týdnem těhotenství. Zkontroluji vaše držení těla, případně jizvu po předchozím CS, řekneme si co a jak je pro vás vhodné cvičit v těhotenství, čemu se naopak vyhnout… Druhou návštěvu doporučuji mezi 30. a 35 týdnem těhotenství, abychom si ukázaly jak se starat o svaly pánevního dna, aby byly v optimální kondici k porodu
  • výběr třetí možnosti nechám na vás. Buď můžete zvolit 3. individuální terapii nejlépe těsně před porodem, kdy dělávám i ošetření svalů pánevního dna a nebo mnou vedený online těhotenský kurz, který vás provede cvičením v průběhu celého těhotenství a který si kdykoli můžete pouštět. Více informací o online kurzu naleznete zde.

Co mě to bude stát?

Balíček 3 v 1 stojí 1500 Kč a v ceně máte tedy buď 3 individuální lekce nebo 2 lekce a online kurz, záleží čistě na vás, která s možností se vám více líbí, která vám bude víc vyhovovat. Navíc se můžete rozhodnout až po první terapii, jestli pro vás budou lepší 3 individuální hodiny a nebo budou stačit jen 2 a sama si budete po zbytek těhotenství cvičit dle online kurzu a uvidíme se spolu třeba zas až ke konci těhotenství.

Pokud se vám toto líbí, tak

  • můžete objednat zde
  • přímo zavolejte na tel: 736104615
  • napište mi mail na info@fyziomonika.cz

a domluvíme se na dalším postupu, aby to bylo pro vás co nejefektivnější a vaše těhotenství tak bylo co nejpohodovější a pokud možno bez bolestí.

Budu se těšit na viděnou.

MoniKa