V těhotenství

Těhotenství je období velkých změn. I když se mluví jako o jiném stavu, tak je to spíš změna vedle další změny. Jak se s tímto vypořádat si povíme a ukážeme buď na individuálních terapiích, kdy si zkontroluji vaše držení těla, a ukážeme si jak cvičit, jak se o sebe starat doslova od paty až po hlavu. Z technik využívám měkké a mobilizační techniky, metodu Ludmily Mojžíšové, tejpování, rebozo masáž dle Aničky Kohutové a spoustu dalších na základě zkušeností.

Před porodem vám mohu zkontrolovat jestli není blokáda kostrče či ve spazmu svalstvo pánevního dna, kdy dělám od 38 TT ošetření dle paní Mojžíšové. Toto ošetření doporučuji zejména ženám se sedavým zaměstnáním, těm, které měly bolestivou menstruaci, v minulosti ví, že spadly na zadek a mohla tam být blokáda kostrče, nebo těm, které měly problém s otěhotněním.

Nabízím i online kurz cvičení v těhotenství, ve kterém máte zpracované lekce na jednotlivé trimestry, lekce protahovací a posilovací, ukázku cviků na uvolnění svalů pánevního dna a práci s nohami, které během těhotenství nesou větší zátěž a tvoří základ, o který je potřeba se náležitě starat. Cvičit si potom budete kdykoli budete mít čas a chuť doma a budete vědět, že jste aspoň takto na dálku pod dohledem.

Na terapii se můžete objednat online přes rezervační systém

Nebo si zavolejte na 736104615 nebo napište na info@fyziomonika.cz