Zdravé těhotenství přirozený porod

Kniha, která je takovou pomyslnou biblí období od těhotenství až po šestinedělí. Je psaná německou porodní asistentkou. Již napsala i přepracované původní vydání, ze kterého se stal již v 90. letech bestseller a nelze se divit tomu, že to tak bylo a je. Kniha je totiž nejen odborně na vysoké úrovni, ale je navíc psaná i čtivě a lidsky, řekla bych i s láskou a respektem ke každé těhotné a porodivší ženě.

Najdete v ní nejen informace od průvodních znaků těhotenství, tak ale také praktické rady na to, jak některé neduhy a obtíže řešit. Ingeborg Stadelmann se za dobu své praxe podílela i na vytvoření konkrétních bylinných směsí – mastiček, olejíčků, čajů…které ženám mohou velmi usnadnit toto mnohdy náročné období. Ale tato kniha rozhodně není reklamou na její produkty, protože je to hlavně 500 stránková v pravém slova smyslu velká kniha o mateřství, kterou rozhodně nezhltnete za jedno odpoledne, ale bude vás provázet celým těhotenstvím. Dozvíte se o běžných potížích, které vás můžou potkat jako jsou křeče v lýtkách, pálení žáhy, hemeroidy…ale k nim nechybí rady, jak si bylinkami, aromaterapií, homeopatií nebo stravou ulevit. Je vidět, že během svého života se už potkala s mnohým a tak jsou její rady opravdu praktické a užitečné.

Myslím, že v ní najdete téměř vše, že o této knize není potřeba víc psát, protože ona dá odpovědi na hromady otázek, které vás nyní možná napadají. Takže určitě minimálně do ní nahlédněte a věřím, že ji už nepustíte.