Podpora plodnosti 6+1

 • Už půl roku se snažíme o miminko a stále nic
 • Už máme termín na IVF, bojím se jestli to vyjde.
 • Už to bude skoro dva roky, co jsme se začaly pokoušet o miminko a přitom já i partner jsme prý v pořádku. Tak proč miminko nepřichází?
 • Nevím jestli mám vůbec ovulaci
 • Prý mám endometriozu a chtěli bysme miminko, půjde to?
 • První dny menstruace jsou katastrofa, skoro nemůžu chodit do práce jaké mám bolesti a to bychom chtěli miminko. Jak bych zvládla porod, když skoro nezvládnu měsíčky.
 • Už jsem dvakrát potratila. Bojím se, že to znovu nevyjde.
Photo by Jonathan Borba on Unsplash

Připadá Vám, že miminko je v nedohlednu? Poznaly jste se v některé z těch vět na začátku? Tak nebojte, je možnost se posunout dál. Nabízím Vám tento kompletní balíček. Neslibuji zázraky na počkání, ale s pomocí metody Ludmily Mojžíšové je 35% šance, že k vám miminko najde cestu.

Není to ale instantní metoda, kde se vše povede samo. Důležitou součástí je cvičení. Závazek, který je potřeba si dát hned na začátku, že každý den budete cvičit. Cvičit, tudíž věnovat se sobě, svému tělu a tím své tělo připravujete na zdravé těhotenství.

A jak terapie probíhá?

 • Na první návštěvě si vás vyšetřím podle postupu, jakým vyšetřovala i paní Mojžíšová. Získám tak obrázek o tom, co je potřeba dál ošetřovat a jak vést terapii
 • Poté Vám možná zmobilizuji žebra, pokud budou blokovaná, ale spíš Vás jen naučím první sérii cviků, které budete muset sama dvakrát denně cvičit. Cviky jsou jednak mobilizační na uvolnění blokád páteře a esíček, ale také posilovací na břicho a uvolňovací na svaly pánevního dna.
 • Pokud budete chtít, dostanete tipy na čaje, které budete denně pít. Jsou to celkem 3 čajové směsi, kdy každou z nich budete popíjet každý den po dobu 6 ti týdnů.

Tím tato první návštěva končí a vy odcházíte uvolněná  a spokojená domů :).

 • A co následuje dál? Každý měsíc 1 návštěva u mně. Celý půlrok se takto jednou za měsíc budeme spolu vídat. Mezi návštěvami budete dál pokračovat v samostatném cvičení. Tyto další návštěvy jsou specifické tím, že jejich součástí je mj. i ošetření svalů pánevního dna, ale o tom více píši zde.
Photo by Deon Black on Unsplash

Někdy se podaří otěhotnět již v průběhu terapií. Někdy ale trvá dýl, než se tělo v podstatě přenastaví. Ať tak či tak, jak píše ve své knize Plodná vize fyzioterapeutka Radka Tomášková, že děti se hlavně mají rodit z lásky a vášně. Tato metoda není rozhodně zárukou toho, že nyní se to povede. Je to metoda, u níž výsledky jsou evidentní, ale je to možná jen další z kamínků na vaší cestě. Kamínek, který ale může být pevným základem pro práci se svým tělem, se svým pánevním dnem. Kamínek, který možná dá takovou oporu, že vás přestanou bolet bedra a nebude vás trápit bolestivá menstruace. A to si myslím, že za vyzkoušení rozhodně stojí. Terapie je navíc vhodná, i když už se chystáte využít jiných metod jako např. IVF, protože metoda paní Mojžíšové může jen pomoct k tomu, aby se vajíčko krásně uhnízdilo v děloze a nedocházelo k potratům. A pokud by díky této metodě u vás došlo k probuzení vášně a váš vztah se zlepšil i díky tomu, že již nebudete mít bolesti při styku, tak i pro toto by to mělo smysl.

Kolik to bude stát a jak se můžu objednat?

Celý balíček 6 terapií plus první vstupní zdarma stojí 3600 Kč.

Objednat se můžete zde a já vám potom napíšu, nebo mi napište email na : info@fyziomonika.cz nebo mi rovnou zavolejte na tel: 736 104 615 a na dalším postupu se spolu domluvíme.

Děkuji Vám za váš čas a zájem a pokud byste náhodou otěhotněla již v průběhu terapií, tak se nic neděje, zbytek terapií můžete využít na terapii v těhotenství :). Metoda paní Mojžíšové je moje srdeční záležitost a bude mi potěšením vás s touto nadčasovou metodou seznámit.

MoniKa